ZWROTY

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.) Kupujący będący Konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyny. Kupujcy ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty obioru przesyłki. Zwrot należy odesłać maksymalnie w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru.
W przypadku ZWROTU należy:
1. Zgłosić emailowo chęć zwrotu produktu maksymalnie do 14 dni kalendarzowych od daty odebrania paczki, wysyłając wiadomość emailową na info@tamuni.pl w tytule wiadomości wpisując numer zamówienia, jest to konieczny warunek do zwrotu.
Zgłaszając chęć zwrotu prosimy o podanie nazwy oraz adresu urzędu pocztowego, w którym chciałbyś dokonać wysyłki zwrotu.
2. W ciągu 48h prześlemy Ci emailem opłąconą etykietę na paczkę oraz formularz zwrotu, który należy wydrukować i odesłać wraz z produktem.
Zwracany towar wraz z etykietami, kartą gwarancują i instrukcją jeśli takie zawierał, starannie zapakowuj w oryginalne, nienaruszone opakowanie, w którym otrzymałaś zamówienie. 
3. Do zwrotu należy dołączyc wydrukowany formularz, który otrzymasz od nas emailowo.
4. Zwracany produkt przyjmujemy jedynie, gdy nie był używany i nie został w żaden sposób uszkodzony wraz ze wszystkimi metkami i etykietami w oryginalnym opakowaniu.
5. Koszty zwrotu pokrywa Sprzedający. Wyślemy Ci etykietę, z którą należy udać na wskazany wcześniej urząd pocztowy. Etykieta jest opłacona przez nas, także zwrot jest całkowicie GRATIS.Ta opcja dotyczy tylko zwrotów na terenie Polski
6. Po przyjęciu i rozpatrzeniu przez nas zwrotu, klient zostaje poinformowany emailowo. Zwrot pieniędzy zostaje przekazany przez nas w ciągu 3 dni roboczych.
7. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zaginięcie lub zagubienie przesyłki, którą wysłał Klient bez uprzedniego kontaktu.
8. Formy zwrotu należności
  • przelew bankowy 
  • za pomocą systemu płatności online (jeśli Twoje zamówienie było zapłacone za pomocą tej formy płatności)
UWAGA! NIE PRZYJMUJEMY PACZEK BEZ UPRZEDNIEJ INFORMACJI EMAILOWEJ
Adres do zwrotu:
Tamuni.pl
ul. Piłsudskiego 12/2
64-400 Międzychód

WYMIANA

Klient ma prawo wymiany do 10 dni kalendarzowych od daty otrzymania produktu.
Aby dokonać wymiany należy:
1. Zgłosić emailowo chęć wymiany produktu wysyłając wiadomość emaiową na info@tamuni.pl w tytule wiadomości wpisać numer zamówienia, jest to konieczny warunek do wymiany.
Zgłaszając chęć wymiany prosimy o podanie
  • nazwy produktu wraz z rozmiarem i kolorem, który chcesz otrzymać w ramach wymiany
  • nazwę oraz adres urzędu pocztowego, w którym chciałbyś odesłać produkt.
2. W ciągu 24/48h prześlemy Ci emailem opłaconą etykietę na paczkę oraz formularz, który należy wydrukować i odesłać wraz z produktem.
Zwracany towar wraz z etykietami, kartą gwarancują i instrukcją jeśli takie zawierał, starannie zapakowuj w oryginalne, nienaruszone opakowanie, w którym otrzymałaś zamówienie. 
3. Do zwrotu należy dołączyć wydrukowany formularz, który otrzymasz od nas emailowo.
4. Zwracany produkt przyjmujemy jedynie gdy nie był używany i nie został w żaden sposób uszkodzony wraz ze wszystkimi metkami i etykietami w oryginalnym opakowaniu.
5. Koszty zwrotu pokrywa Sprzedający. Wyślemy Ci etykietę, z którą należy udać na wskazany wcześniej urząd pocztowy.
Etykieta jest opłacona przez nas, także zwrot jest całkowicie GRATIS.Ta opcja dotyczy tylko wymian na terenie Polski
6. Po odebraniui i spawdzeniu produktu, wyślemy na nasz koszt nowy produkt.
8. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zaginięcie lub zagubienie przesyłki, którą wysłał Klient bez uprzedniego kontaktu.
UWAGA! NIE PRZYJMUJEMY PACZEK BEZ UPRZEDNIEJ INFORMACJI EMAILOWEJ
Adres do wymiany:
Tamuni.pl
ul. Piłsudskiego 12/2
64-400 Międzychód

 

Loading...