Menu Zamknij

1. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Wszystkie produkty zapakowane są w oryginalne opakowania wraz z metkami oraz kartą gwarancyjną i instrukcją, jeśli takie zawiera.

Zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia.

Jeśli zamówienie było dokonane do godziny 9.00 zostanie wysłane tego samego dnia roboczego.

Zamówienia dokonane po tej godzinie zostają wysyłane następnego dnia roboczego.

2. CZAS DOSTAWY

WYSYŁKA KURIEREM DHL

Wszystkie zamówienia wysyłane są za pomocą firmy kurierskiej DHL.

Po nadaniu przesyłki Klient otrzymuje numer nadania, za pomocą którego może śledzić przesyłkę.

Dostawa standard to od 3 do 5 dni roboczych liczona od daty nadania paczki (nie licząc świat i weekendów). Wysyłka za pomocą DHL PARCEL.

Dostawa express to dostawa w ciagu 24/48h od daty nadania paczki (nie licząc świat i weekendów).Wysyłka za pomocą DHL EXPRESS.

Paczkę można śledzić na polskiej stronie DHL, klikając tutaj

https://www.dhl.com/pl-pl/

W przeddzień dostawy otrzymasz sms od kuriera DHL z powiadomieniem o planowanej dostawie.

Jeśli w ciagu 5 dni od daty nadania nie otrzymałeś przesyłki niezwłocznie skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci zlokalizować przesyłkę.

3. KOSZTY DOSTAWY

Koszt dostawy zamówień o wartości mniejszej niż 150 zł to 9,90 zł (dostawa standardowa DHL PARCEL)

Koszt dostawy zamówień o wartości równej lub większej niż 150 zł jest GRATIS! (dostawa standardowa DHL PARCEL)

Kurier DHL EXPRESS (dostawa 24/48h) to koszt 39,90 zł

4. FORMY PŁATNOŚCI

W naszym sklepie możesz zapłacić za zamówienie za pomocą:
– przelewu bankowego
– systemu PayPal
– PayU
– PayU | Płacę później

DANE DO PRZELEWU:
Numer konta: 91 1050 1911 1000 0097 0378 9181
Bank: ING Bank Śląski S.A.
Danuta Jolanta Tomaszewska

5. DARMOWY ZWROT

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.) Kupujący będący Konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyny. Kupujcy ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty odbioru przesyłki. Zwrot należy odesłać maksymalnie w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru.

W przypadku ZWROTU należy:

1. Zgłosić emailowo chęć zwrotu produktu maksymalnie do 14 dni kalendarzowych od daty odebrania paczki, wysyłając wiadomość emailową na info@tamuni.pl w tytule wiadomości wpisując numer zamówienia, jest to konieczny warunek do zwrotu.

2. W ciągu 24/48h prześlemy Ci emailem opłaconą etykietę na paczkę, który należy wydrukować. Kurier InPost odbierze paczkę w godzinach między 9 a 16.
Zwracany towar wraz z etykietami, kartą gwarancyjną i instrukcją jeśli takie zawierał, starannie zapakowuj w oryginalne, nienaruszone opakowanie, w którym otrzymałaś zamówienie.

3. Do zwrotu należy dołączyć wydrukowany formularz, który otrzymasz od nas emailowo.

4. Zwracany produkt przyjmujemy jedynie, gdy nie był używany i nie został w żaden sposób uszkodzony wraz ze wszystkimi metkami i etykietami w oryginalnym opakowaniu.

5. Koszty zwrotu pokrywa Sprzedający. Wyślemy Ci opłaconą etykietę, kurier InPost odbierze od Ciebie paczkę Etykieta jest opłacona przez nas, także zwrot jest całkowicie GRATIS.Ta opcja dotyczy tylko zwrotów na terenie Polski

6. Po przyjęciu i rozpatrzeniu przez nas zwrotu, klient zostaje poinformowany emailowo. Zwrot pieniędzy zostaje przekazany przez nas w ciągu 3 dni roboczych.

7. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zaginięcie lub zagubienie przesyłki, którą wysłał Klient bez uprzedniego kontaktu.

8. Formy zwrotu należności
– przelew bankowy
– za pomocą systemu płatności online (jeśli Twoje zamówienie było zapłacone za pomocą tej formy płatności)

UWAGA! NIE PRZYJMUJEMY PACZEK BEZ UPRZEDNIEJ INFORMACJI EMAILOWEJ

Adres do zwrotu:
Tamuni.pl
ul. Kilińskiego 2/6
66-300 Międzyrzecz

6. DARMOWA WYMIANA

Klient ma prawo wymiany do 10 dni kalendarzowych od daty otrzymania produktu.
Aby dokonać wymiany należy:

1. Zgłosić emailowo chęć wymiany produktu wysyłając wiadomość emaiową na info@tamuni.pl w tytule wiadomości wpisać numer zamówienia, jest to konieczny warunek do wymiany.
Zgłaszając chęć wymiany prosimy o podanie
nazwy produktu wraz z rozmiarem i kolorem, który chcesz otrzymać w ramach wymiany lub link do produktu

2. W ciągu 24/48h prześlemy Ci emailem opłaconą etykietę na paczkę wraz z formularzem wymiany, który należy wydrukować. Kurier InPost odbierze paczkę w godzinach między 9 a 16.
Zwracany towar wraz z etykietami, kartą gwarancyjną i instrukcją jeśli takie zawierał, starannie zapakowuj w oryginalne, nienaruszone opakowanie, w którym otrzymałaś zamówienie.

3. Zwracany produkt przyjmujemy jedynie, gdy nie był używany i nie został w żaden sposób uszkodzony wraz ze wszystkimi metkami i etykietami w oryginalnym opakowaniu.

4. Koszty zwrotu pokrywa Sprzedający. Wyślemy Ci opłaconą etykietę, kurier InPost odbierze od Ciebie paczkę Etykieta jest opłacona przez nas, także zwrot jest całkowicie GRATIS.Ta opcja dotyczy tylko zwrotów na terenie Polski

5. W międzyczasie nowy produkt zostanie wysłany na nasz koszt jako opłacony.

7. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zaginięcie lub zagubienie przesyłki, którą wysłał Klient bez uprzedniego kontaktu.

UWAGA! NIE PRZYJMUJEMY PACZEK BEZ UPRZEDNIEJ INFORMACJI EMAILOWEJ

Adres do zwrotu:
Tamuni.pl
ul. Kilińskiego 2/6
66-300 Międzyrzecz.

7. REKLAMACJE

Reklamację można złożyć w terminie dwóch lat od daty zakupu. Zgłoszenia należy dokonać niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 miesięcy od daty wystąpienia wady produktu.

Aby dokonać reklamacji należy skontaktować się z nami emailowo na info@tamuni.pl i przesłać nam zdjęcia z wadami. Zgłoszenie zostanie przesłane do dystrybutora marki.
Od niego dostaniemy formularz do zwrotu oraz etykietę na paczkę zwrotną, jeśli reklamacja zostanie pozytywnie rozpatrzona. Odpowiedź zostaje przekazana Klientowi maksyamnie do 14 dni.

NIE PRZYJMUJEMY PACZEK BEZ UPRZEDNIEGO KONTAKTU.

X

Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do przetwarzania Twojego zamówienia, poprawy jakości korzystania z tej witryny opisanych w naszej polityka prywatności.